fbpx
Co o nás říkají

REFERENCE NAŠICH ABSOLVENTŮ

Severská chůze má hluboký význam. Nejen, že pomáhá tělu a mysli, ale je prevencí před řadou civilizačních chorob. To a mnoho dalšího se snažíme našim klientům předat. Chceme, aby si uvědomili přínosy a aby se „nebáli“ využít všech benefitů Nordic Walking naplno. Přečtěte si reakce na náš kurz.

Dostala jsem kurz od vnučky jako dárek k Vánocům. Nejprve se mi vůbec nechtělo někam jezdit. Dnes jsem za to šťastná. Přírodu miluju, ale delší trasy mi dělaly problém. O hole už se jen neopírám, konečně je umím používat. Kurz vřele doporučuji.

Jitka absolvovala kurz Nordic walking v Bílovci.

Jitka

Hledal jsem doplňkový sport ke kolu, který mohu dělat venku. Posilovnu nesnáším, ale chci být v kondici. Honza mě oslovil a tak jsem šel na kurz. Zjistil jsem, že severská chůze je opravdu sport, který si zaslouží dělat správně. Pořídil jsem si nové hole a chodím téměř denně. Kurz určitě doporučuji všem, já se cítím jako vyměněný. Díky.

Josef absolvoval kurz Nordic walking v Bílovci.

Josef

Mívám bolesti zad, nejvíce tomu přispívá mé sedavé zaměstnaní. Vyzkoušela jsem různé cviky, koupila si nahřívací pás, ale jediné, co mi funguje, a teď se i snažím o nějakou pravidelnost, je chůze s hůlkama. Na kurzu jsem se dozvěděla jak je správně používat. Instruktor Honza byl vstřícný, všechno opakovaně vysvětloval. Teď si dávám pozor jak chodím a účinek je znát. Kurz jsem koupila i dceři s manželem.

Hana absolvovala kurz Nordic walking v Bílovci.

Hana

Nevěděla jsem proč, ale cítila, že se mám kurzu zúčastnit. Honza vytvořil bezpečné prostředí. Netušila jsem, co vše díky kurzu zjistím. Pokaždé, když si vyjdu kolem lesa, cítím, jak jsem čím dál tím více v kontaktu se svým tělem. Je to úžasný pocit, který bych přála každé ženě.

Markéta absolvovala kurz Nordic walking v Bílovci.

Markéta

V neděli jsem měla možnost zúčastnit se kurzu NW v Bílovci pod vedením instruktora NW pana Jana Jaroše a jeho kolegy pana Antonína Koňaříka, který obětavě realizoval fotodokumentaci našich prvních kroků NW. Teoretická instruktáž byla jasná, srozumitelná, názorná a vtipná, stejně jako nácvik našich prvních kroků v tělocvičně. Výcvik následně probíhal venku za nádherného slunečného počasí, trasa byla perfektně zvolená, zde jsem si mohli vyzkoušet různé povrchy a různý sklon terénu. Po celou dobu vládla perfektní přátelská atmosféra, zkrátka kurzu není co vytknout, doporučuji všem a ještě jednou děkuji za super neděli.

Věra

Přidejte se ke spokojeným absolventům

Pojďte do toho

Vyberte si kurz dle uvážení, můžete ho koupit někomu ve formě poukazu nebo si jej objednejte sami a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje.