fbpx
K Nordic Walking je potřeba mít vhodné vybavení
Co na sebe a s sebou

Co si vzít na NW kurz

Jak se říká: „Kdo je připraven, není překvapen“. Pokud začínáte nebo chcete Nordic Walking vyzkoušet, pak si určitě přečtěte, co si vzít s sebou na kurz.

Pevnou sportovní obuv

Ideální je trailová obuv. Je důležité, abyste měli botu již prošlapanou. Pokud nemáte trailové boty, vyberte nízkou, lehkou a prodyšnou obuv s pevnou podrážkou.

Pohodlné sportovní oblečení a náhradní sportovní oblečení

Používejte funkční oblečení, které na sebe „cibulově“ vrstvěte tak, abyste byli schopni reagovat na počasí a v případě potřeby svršky odkládat nebo se naopak přiobléknout.

Bederní ledvinku nebo batoh

Je pravidlem nebrat si toho mnoho, mělo by vám stačit pití, nějaká tyčinka na zahnání hladu, botičky od holí a větrová bunda. Nejlépe vše uspořádat, aby se věci , které si neseme nehýbaly.

Pití a svačinu

Určitě nezapomeňte na láhev s vodou a svačinu. Není třeba si brát k jídlu nic velkého, co by vám zatěžovalo žaludek při chůzi.

Pokrývku hlavy

Často se zapomíná, ale je velice užitečná. V létě postačí kšiltovka a v zimě čepice nejlépe z nějakého funkčního materiálu.

Hole na
Nordic Walking

Dobře zvolené hole jsou alfou i omegou pro Nordic Walking. Pokud máte své hole, pak si je na kurz vezměte. Pokud hole nemáte, rádi vám je zapůjčíme. (poznačte v objednávce)

Chci se projít

Mám o kurz zájem